Kdo jsme

E-shop Enormie je rodinný podnik, který vznikl jako reakce na omezenou nabídku silikonových šperků v Česku. Vzhledem k výjimečným vlastnostem silikonu, který je ideálním materiálem pro bižuterii určenou maminkám a jejich dětem, si klademe za cíl rozšířit nabídku dostupných silikonových šperků u nás. Zaměřujeme se na prodej kojicích korálí, náhrdelníků, náramků a přívěsků z potravinářského silikonu. Nabízíme také klipy na dudlíky, samostatné silikonové korálky a komponenty.

Jako doplňkový sortiment jsme do našeho e-shopu zařadili také kvalitní šátky na nošení dětí, ergonomická nosítka, dětská nosítka na panenky a tašky z šátků.

Sídlíme v Ostravě.

Silikonové šperky nejen prodáváme, ale zároveň milujeme. Pokud jste jejich kouzlo ještě neobjevili, je nejvyšší čas to napravit.

Komu jsou silikonové šperky určeny?

Bižuterie ze silikonu je určena převážně maminkám, které ocení nesporné výhody zdravotně nezávadného materiálu. Korále, náramky i přívěsky mohou miminka a batolata objevovat tak, jak je jejich zvykem, tedy ústy. Silikonové korále a přívěsky jsou skvělým pomocníkem při nošení i kojení dětí. Při nošení mohou děti korále kousat a hrát si s nimi, při kojení zabaví nenechavé ruce. Během prořezávání zoubků přinášejí našim nejmenším úlevu a urychlují klubání zoubků na svět. V neposlední řadě jsou kojící korále, náhrdelníky a náramky báječným módním doplňkem pro maminky.

Jsou silikonové korále a přívěsky tedy pro děti naprosto bezpečné?

Ze zdravotního hlediska nepochybně. Můžete nahlédnout do všech certifikátů našeho dodavatele a výrobce, kterého jsme vybírali s velkou pečlivostí. Sami máme malé dítě, které naše silikonové šperky řádně testuje a zdravotně nezávadný materiál je pro nás prioritou. A to jak u něj, tak u vašich dětí.
Všechny silikonové náhrdelníky mají zároveň bezpečnostní zapínání, které zabrání zranění v případě, že za korále vaše dítě prudce zatáhne. Náhrdelník se v ten okamžik jednoduše rozepne.
Je třeba si však uvědomit, že se stále jedná o bižuterii. Korále a šňůrky jsou dlouhé, rozhodně byste tedy neměli malé děti nechávat se šperky o samotě.

Co je vlastně na silikonu tak skvělého?

Potravinářský silikon je velice odolný, hygienický a hypoalergenní materiál. Neobsahuje ftaláty, BPA, PVC ani těžké kovy. Je bez chuti i zápachu. Silikonové šperky snadno umyjete a jsou úžasně příjemné na dotek.

Budeme mít i jiné barvy, druhy a typy šperků?

Ano, plánujeme postupně rozšiřovat sortiment silikonových šperků o mnoho dalších druhů a barev. Máte-li speciální požadavek nebo návrh na barvu, o kterou byste stáli, budeme rádi, když nám dáte vědět. Velmi rádi pro vás vaše vytoužené šperky zajistíme nebo vyrobíme, bude-li to v možnostech našich a našeho dodavatele.

Chcete náhrdelník v jiných barvách či kombinacích?

U korálí, náhrdelníků s přívěsky, korálkových náramků nebo doplňků k nosítkům vám rádi upravíme barvy a kombinace korálků dle všeho přání s ohledem na naše zásoby. Pokud máte zájem o úpravu barevné kombinace, můžete vybírat na stránce Silikonové šperky na přání.

Proč byste si měli koupit kojicí korále právě u nás?

Byli bychom rádi, kdybyste těch důvodů měli hned několik. Naše korále i další šperky ze silikonu jsou naprosto zdravotně nezávadné, což můžeme podložit příslušnými certifikáty. V naší nabídce najdete několik druhů korálků, přívěsků i náramků, které v současnosti žádný jiný český e-shop nenabízí. A v neposlední řadě se snažíme udržet velice dobrý poměr ceny a kvality.

Silikonové kojicí korále