10 důvodů, proč si pořídit silikonové šperky

Setkáváte se s kojicími náhrdelníky, korálky, přívěsky a náramky poprvé? Nebo plánujete obdarovat své blízké, ale nevíte, zda bude silikonová bižuterie tou pravou volbou? Zkusíme vám stručně vysvětlit, proč ano.

  1. Malé děti rády objevují. A to naproto vše, kam dosáhnou. V mámině náruči tráví kojenci i batolata spoustu času. Náhrdelníky jsou tak zpravidla tím prvním, co je zaujme.

  2. Většina běžných náhrdelníků či řetízků je pro objevování dětmi naprosto nevhodná. Velká část maminek proto v kojeneckém a batolecím období svých potomků často tyto šperky odkládá, ačkoli by je rády nosily dále. Silikonové šperky to však naprosto změní. Už nemusíte šperky sundávat nebo dětem zakazovat zkoumat je a ochutnávat.

  3. Silikonové šperky jsou absolutně zdravotně nezávadné. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy. Silikonové šperky se snadno udržují v čistotě. Stačí je umýt vodou.

  4. Možná to taky znáte... Nenechavé dětské ruce vás při kojení škrábají, štípají nebo tahají za vlasy. Kojicí korále odvedou pozornost od všech těchto činností a konečně si budete moci při kojení oddechnout.

  5. Nosíte děti v šátku nebo nosítku? Jsou chvíle, kdy se vám tam děti nudí nebo mají zrovna špatnou náladu a nechtějí se kochat světem kolem sebe? Nebo zase útočí na vaše vlasy? Silikonové kojicí a nosicí korále nebo náhrdelníky se opět stanou výborným pomocníkem, který děti zabaví. Zároveň pomáhají rozvíjet jemnou motoriku.

  6. Šperky ze silikonu máte vždy po ruce. Skvěle tak poslouží i v dalších chvílích, kdy budete potřebovat malého neposedu zabavit, např. při chystání se na procházku, oblékání a přebalování. Tady najdou vynikající uplatnění také silikonové náramky.

  7. Silikonové kojicí korále, přívěsky i náramky jsou výborným společníkem při prořezávání nových zoubků a během kousání uleví vašim nejmenším od bolesti.

  8. Už žádné: "To nesmíš. To se nestrká do pusy. Nekousej to. Co jsem ti říkala?" Se zakazováním můžete s klidným svědomím skončit. Silikonové přívěsky, náhrdelníky i korále mohou děti kousat a zkoumat, aniž byste si museli dělat obavy o jejich zdraví.

  9. Posílíte tak vztah se svým potomkem. Dovolíte mu objevovat to, co patří vám, místo toho, abyste zbytečně stavěli bariéru. Buďte si jisti, že to ocení.

  10. Silikonová bižuterie je báječným módním doplňkem. Pokud se vám líbí, nic vám nebrání v tom, nosit ji i v době, kdy vaše děti odrostou. Hodí se také k nošení staršími dětmi.

Silikonová bižuterie = spokojená krásná maminka + spokojené miminko bez škodlivých látek ve svém blízkém okolí

Přesvědčili jsme vás, že silikonová bižuterie je investice, která se vyplatí? V e-shopu Enormie můžete vybírat ze šperků v cenách už od 40 Kč.

SIlikonová bižuterie