Kreativní sada: Dětské silikonové korále s hvězdou

8018005

Nové zboží

Líbí se vám silikonové korálky a zároveň milujete tvoření? Pak jsou naše kreativní sady určeny právě vám! V této sadě najdete žlutou silikonovou hvězdu, 20 silikonových korálků o průměru 9 mm, 1 m saténové šňůry a 1 ks zapínání. Ze sady si snadno vytvoříte dětské silikonové korále s hvězdičkou. Do tvoření můžete zapojit i děti :-)

Více informací

Skladem

129 Kč

Více informací

Druhé foto u produktu je inspirace na náhrdelník, na který vám vyjdou komponenty ze sady + budete mít na každé straně o korálek navíc. Barevně se komponenty liší. Obsah balíčku vidíte na hlavní fotografii.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Zapínání je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne.

Sadu vám rádi připravíme i v jiných barevných kombinacích. Dostupné barvy korálků najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Přejete-li upravit barevnou kombinaci korálků v sadě, stačí nám napsat do poznámky k objednávce.

Upozornění: Přestože jsou korálky ze zdravotně nezávadného materiálu a zapínání je bezpečnostní, nenechávejte malé děti s komponenty ani s hotovými šperky bez dozoru. Korálky jsou malých rozměrů a šňůrky pevné. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.