Kreativní sada: Silikonové korále a náramek pro děti i dospělé

8018006

Nové zboží

Líbí se vám silikonové korálky a zároveň milujete tvoření? Pak jsou naše kreativní sady určeny právě vám! V této sadě najdete vše potřebné pro výrobu silikonového náhrdelníku a náramku pro dospělé i silikonového náhrdelníku a náramku pro děti. Můžete se tak se svým potomkem báječně sladit. Fantazii se však meze nekladou, vyrobit si můžete cokoli a do tvoření můžete zapojit i děti :-)

Více informací

Skladem

529 Kč

Více informací

Sada obsahuje: 12 barevných korálků o průměru 15 mm, 24 korálků o průměru 12 mm, 51 korálků o průměru 9 mm, 4 m saténové šňůry, 4 ks zapínání.

Druhé a třetí foto u produktu je inspirace na hotové výrobky ze sady. Liší se složením barev i velikostí korálků. Obsah balíčku vidíte na hlavní fotografii.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Zapínání je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne.

Sadu vám rádi připravíme i v jiných barevných kombinacích. Dostupné barvy korálků najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Přejete-li upravit barevnou kombinaci korálků v sadě, stačí nám napsat do poznámky k objednávce.

Upozornění: Přestože jsou korálky ze zdravotně nezávadného materiálu a zapínání je bezpečnostní, nenechávejte malé děti s komponenty ani s hotovými šperky bez dozoru. Korálky jsou malých rozměrů a šňůrky pevné. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.