Kreativní sada: Silikonové kojicí korále a náramek Zobrazit větší

Kreativní sada: Silikonové kojicí korále a náramek

8018008

Nové zboží

Líbí se vám silikonové korálky a zároveň milujete tvoření? Pak jsou naše kreativní sady určeny právě vám! V této sadě najdete vše potřebné pro výrobu silikonového náhrdelníku a náramku pro dospělé. Do tvoření můžete zapojit i děti :-)

Více informací

Skladem

399 Kč

Více informací

Sada obsahuje: 7 silikonových korálků ve tvaru icosahedronu o průměru 17 mm, 6 korálků o průměru 15 mm, 26 korálků o průměru 12 mm, 14 korálků o průměru 9 mm, 2,5 m saténové šňůry, 2 ks zapínání.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Zapínání je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne.

Sadu vám rádi připravíme i v jiných barevných kombinacích. Dostupné barvy korálků najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Přejete-li upravit barevnou kombinaci korálků v sadě, stačí nám napsat do poznámky k objednávce.

Upozornění: Přestože jsou korálky ze zdravotně nezávadného materiálu a zapínání je bezpečnostní, nenechávejte malé děti s komponenty ani s hotovými šperky bez dozoru. Korálky jsou malých rozměrů a šňůrky pevné.