Kreativní sada: Náhrdelník s šedým slonem

8018011

Nové zboží

Líbí se vám silikonové korálky, hravé přívěsky a zároveň milujete tvoření? Pak jsou naše kreativní sady určeny právě vám! V této sadě najdete vše potřebné pro výrobu silikonového náhrdelníku s přívěskem s motivem slona. Místo náhrdelníku si můžete vyrobit přívěsek na nosítko nebo kočárek. Do tvoření se určitě rády zapojí i děti :-)

Více informací

Skladem

239 Kč

Více informací

Sada obsahuje: přívěsek slona, 2 mramorované korálky ve tvaru icosahedronu, 4 šedé korálky o průměru 15 mm, 4 bílé korálky o průměru 12 mm, 4 mramorované korálky o průměru 9 mm, 1,5 m saténové šňůry, 1 ks zapínání.

Druhé foto u produktu je inspirace na náhrdelník, na který vám přesně vyjdou komponenty ze sady. Barevně se liší. Složení korálků odpovídá hlavní fotografii sady.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Zapínání je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne.

Sadu vám rádi připravíme i v jiných barevných kombinacích. Dostupné barvy korálků najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Přejete-li upravit barevnou kombinaci korálků v sadě, stačí nám napsat do poznámky k objednávce.

Upozornění: Přestože jsou korálky ze zdravotně nezávadného materiálu a zapínání je bezpečnostní, nenechávejte malé děti s komponenty ani s hotovými šperky bez dozoru. Korálky jsou malých rozměrů a šňůrky pevné.