Silikonový klip na dudlík s květem Zobrazit větší

Silikonový klip na dudlík s květem

7016004

Nové zboží

Silikonový klip na dudlíky a jiné poklady, které nechcete ztratit. Silikonový klip ve fialovo-červeném odstínu doplňují fialové, světle a tmavě růžové silikonové korálky a světle fialový květ. Nemáte-li dudlíky s držátkem (úchytem), budete potřebovat doplnit klip silikonovým adaptérem.

Více informací

Skladem

170 Kč

Více informací

Silikonový klip se upevňuje pomocí šňůrky na konci. Tu jednoduše provléknete držátkem dudlíku nebo třeba kroužkem na klíče či poutkem oblíbené plyšové hračky. Pokud máte dudlík bez úchytu, budete potřebovat ještě silikonový adaptér. Šňůrku upevníte na adaptér a ten nasadíte na dudlík.

Silikonové korálky jsou navlečeny na bílé saténové šňůrce. Barevná část klipu a korálky jsou vyrobeny ze 100% zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka celého klipu se šňůrkou: přibližně 27-28 cm (možno vyrobit i delší)

Silikonový klip vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.

Upozornění: Klipy na dudlíky jsou praktickou pomůckou a doplňkem, který mohou díky zdravotně nezávadnému materiálu děti zkoumat, neslouží však jako hračka. Nedoporučujeme nechávat děti s klipy o samotě.