Silikonový klip na dudlík se jménem - 6 písmen

7016016

Nové zboží

Silikonový klip se jménem na dudlíky a jiné poklady. Korálky s písmeny jsou velké 12 mm, kulaté silikonové korálky mají průměr 12 a 9 mm. Tento klip vám vyrobíme s jakýmkoli jménem, skládajícím se z 6 písmen. Stačí do poznámky k objednávce napsat, jaké jméno má na klipu být a případně změnu barevné kombinace korálků. Potřebujete-li více či méně písmen, vyberte si z další nabídky klipů na dudlíky.

Více informací

Skladem

185 Kč

Více informací

Silikonový klip se upevňuje pomocí šňůrky na konci. Tu jednoduše provléknete držátkem dudlíku nebo třeba kroužkem na klíče či poutkem oblíbené plyšové hračky. Pokud máte dudlík bez úchytu, budete potřebovat ještě silikonový adaptér. Šňůrku upevníte na adaptér a ten nasadíte na dudlík.

Silikonové korálky jsou navlečeny na bílé saténové šňůrce. Korálky jsou vyrobeny ze 100% zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka celého klipu včetně šňůrky: přibližně 26 cm

Klip vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.

Upozornění: Klipy na dudlíky jsou praktickou pomůckou a doplňkem, který mohou díky zdravotně nezávadnému materiálu děti zkoumat, neslouží však jako hračka. Nedoporučujeme nechávat děti s klipy o samotě.