Silikonové korále zlaté Zobrazit větší

Silikonové korále zlaté

1016021

Nové zboží

Máte rádi zlaté šperky, ale je vám jasné, že ty se ke kousání moc nehodí? To naše "zlato" mohou vaši nejmenší kousat i zkoumat dle libosti. Stejně jako ostatní korále z naší nabídky jsou i tyto vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Korále jsou složeny ze tří velikostí zlatých silikonových korálků, převážně těch větších (o průměru 15 mm). Každý korálek je oddělen uzlíkem.

Více informací

Skladem

335 Kč

Více informací

Ať už vaše nejmenší trápí prořezávající se zoubky, štípou vás při kojení nebo tahají za vlasy při nošení, máme pro vás výborné řešení. Silikonové korále zabaví nenechavé ruce a pomohou novým zubům na svět. Že vás nic z toho netrápí? To vám moc přejeme! Rozhodně to však neznamená, že silikonové korále nemůžete nosit. Pokud se vám naše zlaté korále líbí, je to víc než dobrý důvod k jejich pořízení.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Korálky jsou navlečeny na hnědé saténové šňůrce.

Kojicí korále jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Obvod náhrdelníku je přibližně 74-76 cm.

V naší nabídce najdete také náramek se zlatými korálky.