Silikonové korále hnědé Zobrazit větší

Silikonové korále zemité barvy

1016027

Nové zboží

Máte rádi přírodní a boho styl? Pak právě vám jsou určeny silikonové korále v zemitých barvách. Tyhle korále nebudete chtít odložit ani v době, kdy už váš potomek nic na okousávání či zabavení při kojení a nošení potřebovat nebude. Náhrdelník se skládá z plochých silikonových korálků (o průměru 14 mm), které nejsou odděleny uzlíky. Ty jsou až za posledními korálky.

Více informací

Skladem

199 Kč

Více informací

Máte-li rádi hnědou barvu a zemité tóny, neváhejte, tyhle korále perfektně doladí váš outfit nejen v boho stylu. A děti? Ty si je zamilují stejně jako vy.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Korálky jsou navlečeny na hnědé (čokoládové) saténové šňůrce.

Kojicí korále jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Obvod náhrdelníku je přibližně 74-76 cm. V případě, že chcete náhrdelník kratší či delší, stačí napsat info do poznámky k objednávce.

Silikonové korále vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.