Silikonové korále arkticky modré

1016062

Nové zboží

Tyto úchvatné silikonové korále jsou jako závan svěžího mořského vzduchu. Silikonové korálky v arkticky modrém odstínu jsou ve skutečnosti mnohem krásnější než na fotech. Barva je těžko zachytitelná, velice podobná té, kterou najdete na šátku na nošení dětí Yaro La Vita Arctic-Blue Natural SeaCell. A jako mořská pěna působí metalicky bílé (perleťové) korálky, které je doplňují.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

320 Kč

Více informací

Korále zabaví vaše nejmenší při kojení a během nošení. Pomohou také při prořezávání nových zoubků. Korále se skládají z kulatých silikonových korálků o průměru 9, 12 a 15 mm.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Korálky jsou navlečeny na tyrkysové saténové šňůrce. Každý korálek je oddělen uzlíkem.

Kojicí (nebo též nosicí) korále jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Obvod náhrdelníku je přibližně 70-71 cm.

Silikonové korále vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Korálky a komponenty, z nichž můžete vybírat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.