Silikonové korále citron-tyrkys-zelená Zobrazit větší

Silikonové korále citron-tyrkys-zelená

1016006

Nové zboží

Barevné korále v odstínech citronově žluté, tyrkysové a světle zelené vám zvednou náladu i v pochmurných dnech. Výrazné barvy si zamilují kluci i holčičky. Náhrdelník se skládá ze tří velikostí kulatých silikonových korálků. Každý korálek je oddělen uzlíkem.

Více informací

Skladem

315 Kč

Více informací

Korálkový náhrdelník je dostatečně dlouhý pro pohodlné nošení i objevování dětmi. Různé druhy korálků pomohou dětem procvičovat motoriku. Kousání korálků pomáhá prořezávajícím se zoubkům na svět.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Předejdete tak případnému zranění vás i dítěte. Korálky jsou navlečeny na zelené saténové šňůrce.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Nahlédnout můžete do všech certifikátů potvrzujících zdravotní nezávadnost korálí.

Obvod náhrdelníku je přibližně 72-73 cm.

Korálkový náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.