Silikonové korále tyrkys-červená Zobrazit větší

Silikonové korále tyrkys-červená

1016007

Nové zboží

Barevné korále v odstínech tyrkysové, červené a metalicky bílé (perleťové) doplňují hravé tříbarevné korálky. Výrazné barvy přitáhnou pohled každého dítěte. Náhrdelník se skládá ze tří velikostí kulatých silikonových korálků. Každý korálek je oddělen uzlíkem.

Více informací

Skladem

399 Kč

Více informací

Korálkový náhrdelník je dostatečně dlouhý pro pohodlné nošení i objevování dětmi. Různé druhy korálků pomohou dětem procvičovat motoriku. Kousání korálků pomáhá prořezávajícím se zoubkům na svět.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Předejdete tak případnému zranění vás i dítěte. Korálky jsou navlečeny na tyrkysové saténové šňůrce.

Stejně jako ostatní kojicí korále jsou i tyto vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu bez obsahu BPA či jakýchkoli jiných škodlivých látek. Korále tak mohou vaše děti objevovat ústy, aniž byste museli mít obavy o jejich zdraví.

Obvod náhrdelníku je přibližně 74-76 cm.

Korálkový náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.