Silikonové korále modrá srdíčka Zobrazit větší

Silikonové korále modrá srdíčka

1016012

Nové zboží

Silikonové srdíčkové korále v kombinaci nebesky modré a zelené si zamilují mámy i děti. Korále působí hravě a zároveň něžně. Zabaví vaše nejmenší při kojení i nošení. Poslouží také ke kousání při prořezávání zoubků.

Více informací

Skladem

335 Kč

Více informací

Náhrdelník se srdíčky vypadá velmi mile. Střídají se na něm modrá srdíčka a malé zelené i modré korálky. Ve středu pak najdete velký modrý korálek o průměru 19 mm, od něhož srdíčka směřují nahoru.

Jednotlivé silikonové korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky. Zapínání je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Korálky jsou navlečeny na modré saténové šňůrce.

Kojicí (nebo též nosicí) korále jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Obvod náhrdelníku: přibližně 70-74 cm

Srdíčkový náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Jednotlivé korálky lze též oddělit uzlíky (korálky pak budou po celém obvodu náhrdelníku). Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.