Silikonové korále navy-nebesky modrá

1016020

Nové zboží

Silikonové korále nadchnou všechny příznivce modrých odstínů. Korále jsou složeny ze tří velikostí silikonových korálků v barvách navy a nebesky modrá. Každý korálek je oddělen uzlíkem.

Více informací

Skladem

320 Kč

Více informací

Ať už vaše nejmenší trápí prořezávající se zoubky, štípou vás při kojení nebo tahají za vlasy při nošení, máme pro vás výborné řešení. Silikonové korále zabaví nenechavé ruce a pomohou novým zubům na svět. Že vás nic z toho netrápí? To vám moc přejeme! Rozhodně to však neznamená, že silikonové korále nemůžete nosit. Pokud se vám naše korále v modrých odstínech líbí, je to víc než dobrý důvod k jejich pořízení.

Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se ve chvíli, kdy za korále vaše dítě prudce zatáhne. Korálky jsou navlečeny na modré saténové šňůrce.

Kojicí korále jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Obvod náhrdelníku je přibližně 72-73 cm.

Silikonové korále vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.