Silikonový náhrdelník tyrkysový slon s korálky Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník tyrkysový slon

2016036

Nové zboží

Silikonový náhrdelník s přívěskem tyrkysového slona se stane nepostradatelným společníkem během nošení i kojení. Děti si budou moci procvičovat jemnou motoriku a kousáním pomáhat prořezávajícím se zoubkům na svět. Při kojení náhrdelník zabaví nenechavé ruce. Slona v tyrkysové barvě doplňují kulaté silikonové korálky v duhových barvách a nový typ zkosených korálků.

Více informací

Skladem

250 Kč

Více informací

Přívěsek i korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Silikonové korálky jsou navlečeny na šedé saténové šňůrce a zapínání je bezpečnostní - při prudkém zatáhnutí se rozepne, což zabrání zranění vás i dítěte.

Velikost slona: 8x7 cm

Obvod náhrdelníku: přibližně 70-74 cm (možno udělat i kratší jako přívěsek na nosítko, případně dle potřeby delší - stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce).

Náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy korálků a komponentů, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.