Silikonový náhrdelník modré auto Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník modré auto

2016037

Nové zboží

Silikonový náhrdelník s přívěskem s motivem modrého auta si zamilují všichni malí příznivci motorismu. Děti si budou moci procvičovat jemnou motoriku a kousáním pomáhat prořezávajícím se zoubkům na svět. Při kojení náhrdelník zabaví nenechavé ruce. Modré autíčko doplňují barevné kulaté silikonové korálky a nový typ zkosených korálků.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

290 Kč

Více informací

Přívěsek i korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Silikonové korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůrce a zapínání je bezpečnostní - při prudkém zatáhnutí se rozepne, což zabrání zranění vás i dítěte.

Velikost auta: 9x7 cm

Obvod náhrdelníku: přibližně 70-74 cm (možno udělat i kratší jako přívěsek na nosítko, případně dle potřeby delší - stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce).

Náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy korálků a komponentů, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.