Silikonový náhrdelník světle tyrkysový dinosaurus Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník arkticky modrý dinosaurus

2016040

Nové zboží

Silikonový přívěsek ve tvaru dinosaura ve světle tyrkysové (nebo též arkticky modré) barvě si zamilují kluci i holky. Dinosaurus výborně poslouží ke kousání při prořezávání zoubků, ale také k zabavení dětí během kojení a nošení. Dinosaurovi dělají na náhrdelníku společnost kulaté a zkosené silikonové korálky ve stejné barvě, jako má přívěsek, a metalicky bílé korálky.

Více informací

Skladem

Dostupné poslední kusy!

220 Kč

Více informací

Silikonové korálky a přívěsek v arkticky modrém odstínu jsou ve skutečnosti mnohem krásnější než na fotech. Barva je těžko zachytitelná, velice podobná té, kterou najdete na šátku na nošení dětí Yaro La Vita Arctic-Blue Natural SeaCell.

Přívěsek i korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Silikonové korálky jsou navlečeny na tyrkysové saténové šňůrce a zapínání je bezpečnostní - při prudkém zatáhnutí se rozepne, což zabrání zranění vás i dítěte.

Velikost dinosaura: 8x6 cm

Obvod náhrdelníku: přibližně 70-74 cm (možno udělat i kratší jako přívěsek na nosítko, případně dle potřeby delší - stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce).

Náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy korálků a komponentů, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.