Silikonový náhrdelník šedá sova s korálky

2016058

Nové zboží

Silikonový náhrdelník s přívěskem ve tvaru sovičky v šedé barvě se stane skvělým společníkem milovníků těchto nočních tvorů. Sova se bude dětem dobře držet díky srdíčkovému bříšku. Výborně poslouží ke kousání při prořezávání zoubků, ale také k zabavení během kojení a nošení. Sovu doplňují šedé, mramorované a černé silikonové korálky.

Více informací

Skladem

255 Kč

Více informací

Silikonový náhrdelník se sovou se hodí také k zavěšení na nosítko nebo kočárek. Aby sovička prořezávání zoubků ještě více usnadnila, má z druhé strany reliéfní strukturu s motivem malých sov a srdíček. Silikonové korálky jsou ve čtyřech velikostech (včetně korálků ve tvaru icosahedronu).

Přívěsek i korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Silikonové korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůrce a zapínání je bezpečnostní - při prudkém zatáhnutí se rozepne, což zabrání zranění vás i dítěte.

Velikost sovy: 10x8 cm

Obvod náhrdelníku: přibližně 68-70 cm (možno udělat i kratší jako přívěsek na nosítko - stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce).

Náhrdelník vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.