Silikonový náramek barevný 3

3016021

Nové zboží

Silikonový náramek ve výrazných barvách se stane skvělým doplňkem k silikonovému náhrdelníku ve stejné barevné kombinaci. Zaujme vaše nejmenší a oživí každý outfit. Korálkové náramky jsou velice praktické. Můžete je použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat.

Více informací

Skladem

95 Kč

Více informací

Silikonový náramek může plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Ve stejné barevné kombinaci pořídíte nejen silikonové korále, ale také dětský náhrdelník a náramek pro děti.

Náramek je složen z 12 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůře a odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek sedí na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.