Silikonový náramek navy korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek navy korálky

3016006

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy jej potřebujete obout, nachystat věci na procházku nebo třeba přebalit. Náramek máte vždy po ruce.

Více informací

Skladem

108 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj náhrdelník, ale určitě jej využijete i samostatně. Je složen ze 14 navy a černých silikonových korálků, z nichž každý má průměr 12 mm. Korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky.

Silikonový náramek mohou děti kousat, protože je vyroben ze stejného zdravotně nezávadného silikonu, jako je tomu u korálí. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-18 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.