Silikonový náramek fialové korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek fialové korálky

3016007

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Náramek máte vždy po ruce. Tento je v kombinaci fialové a šedé.

Více informací

Skladem

108 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj silikonový náhrdelník, ale nepochybně jej využijete i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Bude zde volnější než kroužky na nosítka z naší nabídky, ale to malým objevitelům určitě vadit nebude.

Náramek je složen ze 14 fialových a šedých silikonových korálků, z nichž každý má průměr 12 mm. Korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky.

Silikonový náramek je vyroben ze stejného zdravotně nezávadného silikonu, jako je tomu u náhrdelníků a další bižuterie z naší nabídky. Potravinářský silikon je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-18 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.