Silikonový náramek zelené korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek zelené korálky

3016008

Nové zboží

Silikonový náramek je úžasně multifunkční. Můžete jím doplnit svůj silikonový náhrdelník, ale nepochybně jej využijete i samostatně. Nadchne milovníky zelených odstínů.

Více informací

Skladem

Dostupné poslední kusy!

108 Kč

Více informací

Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat, např. při přebalování, chystání na procházku nebo na zklidnění prořezávajících se dětských zoubků. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka či na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Bude zde volnější než kroužky na nosítka z naší nabídky, ale to malým objevitelům určitě vadit nebude.

Náramek je složen ze 14 zelených silikonových korálků, z nichž každý má průměr 12 mm. Korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-18 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.