Silikonový náramek červené korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek červené korálky

3016009

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Náramek máte vždy po ruce. Tento je v kombinaci červené a černé.

Více informací

Skladem

108 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj silikonový náhrdelník, ale nepochybně jej využijete i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Bude zde volnější než kroužky na nosítka z naší nabídky, ale to malým objevitelům určitě vadit nebude.

Náramek je složen ze 14 fialových a šedých silikonových korálků, z nichž každý má průměr 12 mm. Korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky.

Silikonový náramek mohou děti zkoumat ústy, protože je vyroben ze stejného zdravotně nezávadného silikonu, jako je tomu u korálí. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-18 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.

Náramek vám můžeme vyrobit také v jednobarevné červené variantě nebo v kombinaci s jinými barvami korálků (podle skladových zásob).