Silikonový náramek trojbarevné korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek trojbarevné korálky

3016010

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Korálky jsou v jemných odstínech fialové, broskvové, perleťové a nechybí trojbarevné korálky.

Více informací

Skladem

130 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj pastelový silikonový náhrdelník, ale využijete jej i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Bude zde volnější než kroužky na nosítka z naší nabídky, ale to malým objevitelům určitě vadit nebude.

Náramek je složen ze 11 silikonových korálků o průměru 12 mm a 15 mm. Korálky jsou odděleny uzlíky.

Silikonový náramek mohou děti zkoumat ústy, protože je vyroben ze stejného zdravotně nezávadného silikonu, jako je tomu u korálí. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.