Silikonový náramek modré korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek modré korálky

3016011

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Korálky jsou v nebesky modré barvě.

Více informací

Skladem

90 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj modrý silikonový náhrdelník, ale využijete jej i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Bude zde volnější než kroužky na nosítka z naší nabídky, ale to malým objevitelům určitě vadit nebude.

Náramek je složen z 11 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek. Můžete tak bez obav nechat své děti korálky objevovat ručkami i ústy. Stanou se nepostradatelným společníkem našich nejmenších při prořezávání nových zoubků.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 21 cm. Budete-li si přeměřovat obvod ruky, počítejte s tím, že potřebujete rezervu, aby byl náramek volnější a byl ještě prostor pro korálky, které průměr trochu zmenší. Náramek tak bude sedět na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit. Stačí, když napíšete požadavek na úpravu do poznámky k objednávce.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v červené nebo třeba fialové variantě. Napište nám svou představu a pokud nám skladové zásoby dovolí, rádi vám náramek vytvoříme v požadované barvě.