Silikonový náramek citron-tyrkys-zelená Zobrazit větší

Silikonový náramek citron-tyrkys-zelená

3016012

Nové zboží

Silikonové náramky jsou úžasně multifunkční. Stylový módní doplněk můžete bez obav použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Korálky jsou v kombinaci citronově žluté, tyrkysové a světle zelené.

Více informací

Skladem

95 Kč

Více informací

Silikonovým náramkem můžete doplnit svůj silikonový náhrdelník v kombinaci citronově žluté, tyrkysové a světle zelené, ale využijete jej i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení.

Náramek je složen z 12 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou navlečeny na zelené saténové šňůře a odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je bez chuti, zápachu a jakýchkoli škodlivých látek.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek sedí na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.