Silikonový náramek duhový Zobrazit větší

Silikonový náramek duhový

3016013

Nové zboží

Silikonový náramek v úžasně barevných odstínech zaručeně zaujme vaše nejmenší a oživí každý outfit. Korálkové náramky jsou velice praktické. Můžete je použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat.

Více informací

Skladem

95 Kč

Více informací

Barevným silikonovým náramkem můžete doplnit svůj duhový silikonový náhrdelník, ale využijete jej i samostatně. Může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. Výrazné barvy malé objevitele určitě zaujmou a díky barevné škále se náramek hodí prakticky ke všemu.

Náramek je složen z 12 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůře a odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek sedí na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.