Silikonový náramek růžové korálky Zobrazit větší

Silikonový náramek růžové korálky

3016014

Nové zboží

Silikonový náramek je báječně multifunkční. Můžete ho použít k zabavení dítěte při nošení, kojení či třeba přebalování. Jakmile upře dítě pozornost jinam, opět se stane skvělým módním doplňkem. Náramek je v kombinaci tří růžových odstínů korálků.

Více informací

Skladem

108 Kč

Více informací

Silikonový náramek může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení.

Náramek je složen ze 14 růžových silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky nejsou odděleny uzlíky, ty jsou až za posledními korálky.

Silikonový náramek mohou děti zkoumat ústy, protože je vyroben ze stejného zdravotně nezávadného silikonu, jako je tomu u korálí. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek bude sedět na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Náramek vám můžeme vyrobit také v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.