Silikonový náramek barevně mramorovaný Zobrazit větší

Silikonový náramek barevně mramorovaný

3018001

Nové zboží

Silikonový náramek v kombinaci mramorovaných růžových, fialkových a tyrkysových korálků skvěle doplní silikonový náhrdelník, ale uplatnění najde i samostatně. Korálkové náramky jsou velice praktické. Můžete je použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Navíc prostě báječně vypadají.

Více informací

Skladem

95 Kč

Více informací

Silikonový náramek je báječným módním doplňkem, ale může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. K náramku se skvěle hodí kojicí korále ve stejné barevné kombinaci.

Náramek je složen z 12 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou navlečeny na bílé saténové šňůře a odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek sedí na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v jiných barevných variantách. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.