Sleva Silikonový náramek barevně mramorovaný Zobrazit větší

Silikonový náramek barevně mramorovaný

3018001

Nové zboží

Silikonový náramek v kombinaci mramorovaných růžových, fialkových a tyrkysových korálků skvěle doplní silikonový náhrdelník, ale uplatnění najde i samostatně. Korálkové náramky jsou velice praktické. Můžete je použít k zabavení dítěte ve chvílích, kdy to budete nejvíc potřebovat. Navíc prostě báječně vypadají.

Více informací

Skladem

95 Kč

-10%

105 Kč

Více informací

Silikonový náramek je báječným módním doplňkem, ale může také plnit ozdobnou funkci na popruhu nosítka nebo na šátku, kde zabaví vaše nejmenší při nošení. K náramku se skvěle hodí kojicí korále ve stejné barevné kombinaci.

Náramek je složen z 12 silikonových korálků o průměru 12 mm. Korálky jsou navlečeny na bílé saténové šňůře a odděleny uzlíky.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Délka rozepnutého náramku je přibližně 22 cm. Náramek sedí na obvod ruky cca 14-17 cm (záleží, jak volné máte rádi náramky). Pokud byste potřebovali jinou délku náramku, není problém vám náramek upravit.

Stejný typ náramku vám rádi vyrobíme i v jiných barevných variantách. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.