Silikonový přívěsek sova s korálky 2 Zobrazit větší

Silikonový přívěsek sova s korálky 2

5016034

Nové zboží

Silikonový přívěsek s motivem sovičky v tyrkysové barvě se stane skvělým společníkem dětí doma i na cestách. Sova se bude dětem dobře držet díky srdíčkovému bříšku. Sovička výborně poslouží ke kousání při prořezávání zoubků, ale také k zabavení během nošení. Sovu doplňují pestrobarevné silikonové korálky ve třech velikostech (kulaté a zkosené).

Více informací

Skladem

250 Kč

Více informací

Přívěsky na nosítka ocení i maminky, kterým nepřirostly k srdci náhrdelníky, ale chtějí dětem dopřát výhody silikonových šperků. Přívěsek ve tvaru sovičky doplňují nejen kulaté korálky, ale také korálky zkosené, které velmi dobře poslouží při prořezávání zoubků. A aby sovička prořezávání zoubků ještě více usnadnila, má z druhé strany reliéfní strukturu s motivem malých sov a srdíček.

Silikonové korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůrce, odděleny uzlíky a nechybí bezpečnostní zapínání. Přívěsek a korálky jsou vyrobeny ze 100% zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Velikost sovy: 10x8 cm

Obvod šňůry: přibližně 25-27 cm (možno vyrobit i delší - jako náhrdelník)

Přívěsek vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.