Přívěsek na nosítko fialové nožičky Zobrazit větší

Silikonový přívěsek s korálky a nožičkami

5016005

Nové zboží

Líbí se vám silikonové šperky, ale náhrdelníky vám nepřirostly k srdci? Zkuste silikonový přívěsek s nožičkami a pestrobarevnými korálky. Je skvělým společníkem během cest i třeba při nošení doma. Hodí se k zavěšení na nosítko, šátek nebo madlo kočáru. Děti si budou moci procvičovat jemnou motoriku, zkoumat barvy a nožičky i korále kousat.

Více informací

Skladem

240 Kč

Více informací

Přívěsek se bude líbit zejména malým holčičkám. Fialové nožky, korálky v různých barvách a třech velikostech si jistě zamilují. Báječně poslouží při prořezávání zoubků a k zabavení dětí na cestách i doma.

Tyto přívěsky ocení i maminky, kterým nepřirostly k srdci náhrdelníky, ale chtějí dětem dopřát výhody silikonových šperků. Délka přívěsku je přizpůsobena tomu, aby ho děti mohly zkoumat i zapnutý na nosítku nebo madle od kočárku, ale zároveň nikde nezavázel.

Silikonové korálky jsou navlečeny na saténové šňůrce, odděleny uzlíky a nechybí bezpečnostní zapínání. Při prudším trhnutí se rozpojí, aby si děti neublížily.

Silikonový přívěsek je vyroben ze zdravotně nezávadného 100% potravinářského silikonu. Ten je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Obvod: přibližně 35 cm