Silikonový přívěsek s korálky a nožičkami Zobrazit větší

Silikonový přívěsek s korálky a nožičkami

5016006

Nové zboží

Líbí se vám silikonové šperky, ale náhrdelníky vám nepřirostly k srdci? Zkuste silikonový přívěsek s nožičkami a pestrobarevnými korálky. Je skvělým společníkem během cest i při nošení doma. Hodí se k zavěšení na nosítko, šátek nebo madlo kočáru. Děti si mohou procvičovat jemnou motoriku, zkoumat barvy a nožičky i korále kousat.

Více informací

Skladem

240 Kč

Více informací

Přívěsek nadchne malé holky i kluky. Tyrkysové nožky a podlouhlé korálky doplněné kulatými si zaručeně zamilují. Výborně poslouží při prořezávání zoubků a k zabavení dětí na cestách i doma.

Délka přívěsku je přizpůsobena tomu, aby ho děti mohly zkoumat i zapnutý na nosítku nebo madle od kočárku, ale zároveň nikde nezavázel.

Silikonové korálky jsou navlečeny na saténové šňůrce, odděleny uzlíky a nechybí bezpečnostní zapínání. Při prudším trhnutí se rozpojí, aby si děti neublížily.

Silikonový přívěsek je vyroben ze zdravotně nezávadného 100% potravinářského silikonu. Ten je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Obvod: přibližně 35-36 cm