Silikonový přívěsek slon s korálky Zobrazit větší

Silikonový přívěsek slon s korálky

5016010

Nové zboží

Silikonový přívěsek slona doplňují pestré korálky. Sloní přívěsek se stane nepostradatelným společníkem během cest. Zavěste jej na nosítko, šátek nebo madlo kočáru a děti si budou moci při cestování procvičovat jemnou motoriku, zkoumat barvy a kousáním pomáhat prořezávajícím se zoubkům na svět.

Více informací

Skladem

Dostupné poslední kusy!

240 Kč

Více informací

Barevné přívěsky na nosítka ocení i maminky, kterým nepřirostly k srdci náhrdelníky, ale chtějí dětem dopřát výhody silikonových šperků. Najdou bohaté uplatnění během cest i doma. Přívěsek ve tvaru slona si zamilují všichni malí i velcí milovníci zvířat.

Silikonové korálky jsou navlečeny na saténové šňůrce, odděleny uzlíky a nechybí bezpečnostní zapínání. Při prudším zatažení se rozpojí, aby si děti neublížily.

Přívěsek a korálky jsou vyrobeny ze 100% zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Ten je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, kadmium, latex ani těžké kovy.

Velikost slona: 8x7 cm

Obvod šňůry: přibližně 33 cm (možno vyrobit i delší - jako náhrdelník nebo dle přání i kratší)

Přívěsek vám rádi vyrobíme i v jiných barevných kombinacích. Můžete si také vybrat jinou barvu šňůry či zapínání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání.