Silikonový přívěsek nožička růžová Zobrazit větší

Silikonový přívěsek růžová nožička na šňůrce

4016036

Nové zboží

Máte rádi originální módní doplňky? A nejlépe takové, které si zamilují i vaši nejmenší? Pak neváhejte a sáhněte po hravém a roztomilém přívěsku ve tvaru nožičky. Tmavě růžovou nožku mohou děti zkoumat hmatem i kousat. Stane se nepostradatelným společníkem dětí při prořezávání zoubků.

Více informací

Skladem

90 Kč

Více informací

Silikonový přívěsek ve tvaru nožičky je oblíbený mezi maminkami i dětmi. Tento stylový módní doplňek zabaví děti ve chvílích, kdy to budete nejvíce potřebovat. A také, kdy to budou potřebovat ony.

Přívěsek je vyroben ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Je zavěšen na saténové šňůrce a zapínání je bezpečnostní - při prudkém zatáhnutí se rozepne, což zabrání zranění vás i dítěte.

Rozměry nožičky: 68x49x8 mm

Obvod šňůrky: přibližně 70 cm

Líbil by se vám přívěsek doplněný silikonovými korálky? Rádi vám vyrobíme náhrdelník nebo přívěsek na nosítko dle vašeho přání. Barvy, které můžeme na vaše přání zkombinovat, najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Dotazy vám zodpovíme na e-mailu info@enormie.cz, kde vám zároveň sdělíme cenu vámi vybrané kombinace.