Silikonový náhrdelník pro děti 3 Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník pro děti 3

6016004

Nové zboží

Silikonové korále v odstínech růžové a fialové si zamiluje každá malá i větší slečna. Korále tvoří z větší části malé silikonové korálky. Ty ve spodní části plynule přecházejí do větších. Silikonový náhrdelník se stane stylovým doplňkem všech princezen.

Více informací

Skladem

175 Kč

Více informací

Chce vaše malá slečna také nosit korálkový náhrdelník? Proč ne? Pořiďte jí její vlastní silikonové korále. Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, velmi rádi vám ji vyrobíme. Stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Dostupné barvy najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Můžeme vám také vytvořit dámské a dětské korále ve stejném designu.

Náhrdelník se skládá ze silikonových korálků o průměru 9, 12 a 15 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším trhnutí. Korálky jsou navlečeny na růžové saténové šňůrce.

Korále jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Děti se tak do nich mohou bez obav zakousnout :-)

Obvod náhrdelníku je přibližně 45 cm.

Upozornění: Přestože je náhrdelník určen pro děti a má bezpečnostní zapínání, nikdy nenechávejte děti s náhrdelníky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba dbát zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.