Silikonový náhrdelník pro děti 4

6016005

Nové zboží

Silikonové korále v oblíbené námořnické bílo-červené kombinaci nadchnou každou malou i větší slečnu. Korále tvoří z větší části malé silikonové korálky. Ty ve spodní části plynule přecházejí do větších. Silikonový náhrdelník se stane stylovým dívčím doplňkem.

Více informací

Skladem

165 Kč

Více informací

Chce vaše malá slečna také nosit korálkový náhrdelník? Proč ne? Pořiďte jí její vlastní silikonové korále. V naší nabídce najdete také náramek ve stejném designu.

Náhrdelník se skládá ze silikonových korálků o průměru 9, 12 a 15 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším trhnutí. Korálky jsou navlečeny na bílé saténové šňůrce.

Korále jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Děti se tak do nich mohou bez obav zakousnout :-)

Obvod náhrdelníku je přibližně 40 cm.

Upozornění: Přestože je náhrdelník určen pro děti a má bezpečnostní zapínání, nikdy nenechávejte děti s náhrdelníky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba dbát zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.