Nové Silikonový náramek pro děti zářivý Zobrazit větší

Silikonový náramek pro děti zářivý

6019002

Nové zboží

Silikonový náramek v barevné kombinaci červené, oranžové a žluté si vaše děti zamilují. Náramek můžete využít také ke stáhnutí šátku, aby měly děti při nošení pořádný výhled. Ve stejné barevné kombinaci vám nabízíme i silikonové korále pro děti.

Více informací

Skladem

60 Kč

Více informací

Náramek se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším zatáhnutí. Korálky jsou navlečeny na oranžové saténové šňůrce a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Obvod náramku je přibližně 15-16 cm.

Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, velmi rádi vám ji vyrobíme. Stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Dostupné barvy najdete na stránce Silikonové šperky na přání. V případě potřeby vám také upravíme délku náramku.

Upozornění: Přestože je náramek určen pro děti, nikdy nenechávejte děti se šperky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.