Silikonový náhrdelník pro děti růžová hvězda Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník pro děti růžová hvězda

6016008

Nové zboží

Silikonové korále s růžovou hvězdičkou a korálky v duhových barvách si zamiluje každá malá slečna. Silikonový náhrdelník se stane stylovým a zároveň zdravotně nezávadným dívčím doplňkem.

Více informací

Skladem

135 Kč

Více informací

Chce vaše malá slečna také nosit korálkový náhrdelník? Proč ne? Pořiďte jí její vlastní silikonové korále. Pokud byste chtěli k náhrdelníku také sladěný náramek, stačí objednat jakýkoli dětský silikonový náramek z naší nabídky a do poznámky k objednávce napsat, že si přejete vyrobit jej v barvách náhrdelníku.

Náhrdelník se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm a hvězdičkového korálku. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším trhnutí. Korálky jsou navlečeny na růžové saténové šňůrce.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Děti se tak do nich mohou bez obav zakousnout :-)

Obvod náhrdelníku je 40-46 cm. Pokud byste chtěli korále delší, stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Je možno je vyrobit také v délce, jakou mívají kojicí korále.

Upozornění: Přestože je náhrdelník určen pro děti a má bezpečnostní zapínání, nikdy nenechávejte děti s náhrdelníky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba dbát zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.