Silikonový náhrdelník pro děti tyrkysová hvězda Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník pro děti tyrkysová hvězda

6016009

Nové zboží

Silikonové korále s tyrkysovou hvězdičkou a malými silikonovými korálky si děti zamilují. Silikonový náhrdelník se stane stylovým a zároveň zdravotně nezávadným doplňkem.

Více informací

Skladem

135 Kč

Více informací

Pokud byste chtěli k náhrdelníku také sladěný náramek, stačí objednat jakýkoli dětský silikonový náramek z naší nabídky a do poznámky k objednávce napsat, že si přejete vyrobit jej v barvách náhrdelníku.

Náhrdelník se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm a hvězdičkového korálku. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším trhnutí. Korálky jsou navlečeny na tyrkysové saténové šňůrce.

Korálky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Děti se tak do nich mohou bez obav zakousnout :-)

Obvod náhrdelníku je přibližně 45 cm. Pokud byste chtěli korále delší, stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Je možno je vyrobit také v délce, jakou mívají kojicí korále.

Upozornění: Přestože je náhrdelník určen pro děti a má bezpečnostní zapínání, nikdy nenechávejte děti s náhrdelníky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba dbát zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.