Silikonový náramek pro děti Zobrazit větší

Silikonový náramek pro děti

6016002

Nové zboží

Silikonový náramek ve výrazných barevných odstínech si vaše děti zamilují. Náramek určitě ocení zejména starší sourozenci kojenců a batolat. Rádi vám náramek barevně upravíme podle vašeho přání (sladíme s vaším náramkem, nosítkem, kočárkem...).

Více informací

Skladem

60 Kč

Více informací

Pořiďte dětem jejich vlastní korálkové náramky. Třeba takový, který bude ladit zrovna s tím vaším.

Na fotu je zobrazen duhový náramek. Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, velmi rádi vám ji vyrobíme. Stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Dostupné barvy najdete na stránce Silikonové šperky na přání. V případě potřeby vám také upravíme délku náramku.

Náramek můžete doplnit silikonovým náhrdelníkem pro děti ve stejné barevné variantě.

Náramek se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším zatáhnutí. Korálky jsou navlečeny na černé saténové šňůrce a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Obvod náramku je přibližně 15-16 cm.

Upozornění: Přestože je náramek určen pro děti, nikdy nenechávejte děti se šperky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.