Silikonový náramek pro děti přírodní barvy Zobrazit větší

Silikonový náramek pro děti přírodní barvy

6016016

Nové zboží

Silikonový náramek v béžových a hnědých odstínech si vaše děti zamilují. Náramek skvěle doplní dětské silikonové korále. Náramek můžete využít také ke stáhnutí šátku, aby měly děti při nošení pořádný výhled. Ve stejné barevné kombinaci vám nabízíme i kojicí korále.

Více informací

Skladem

60 Kč

Více informací

Náramek se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším zatáhnutí. Korálky jsou navlečeny na tělové saténové šňůrce a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu.

Obvod náramku je přibližně 15-16 cm.

Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, velmi rádi vám ji vyrobíme. Stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Dostupné barvy najdete na stránce Silikonové šperky na přání. V případě potřeby vám také upravíme délku náramku.

Upozornění: Přestože je náramek určen pro děti, nikdy nenechávejte děti se šperky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.