Silikonový náhrdelník pro děti 2 Zobrazit větší

Silikonový náhrdelník pro děti 2

6016003

Nové zboží

Silikonové korále v barvách, které si zamilují zejména kluci, ale i holčičky, které neholdují růžové. Nebesky modrá, safírově modrá a zelená barva se na korálích pravidelně střídají. Korále vypadají stylově i hravě.

Více informací

Skladem

150 Kč

Více informací

Chtějí vaše děti také nosit korálkové náhrdelníky? Proč ne? Pořiďte jim jejich vlastní silikonové korále. Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, velmi rádi vám ji vyrobíme. Stačí napsat požadavek do poznámky k objednávce. Dostupné barvy najdete na stránce Silikonové šperky na přání. Můžeme vám také vytvořit korále pro vás i pro vaše děti ve stejném designu.

Náhrdelník se skládá ze silikonových korálků o průměru 9 mm. Každý z nich je oddělen uzlíkem. Zapínání náhrdelníku je bezpečnostní – rozepne se při prudším trhnutí. Korálky jsou navlečeny na modré saténové šňůrce.

Korále jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu. Děti se tak do nich mohou bez obav zakousnout :-)

Obvod náhrdelníku je přibližně 40 cm.

Upozornění: Přestože je náhrdelník určen pro děti a má bezpečnostní zapínání, nikdy nenechávejte děti s náhrdelníky bez dozoru. Stále se jedná o bižuterii, ne o hračku. Je tedy potřeba dbát zvýšené pozornosti, aby si děti neublížily. Silikonové šperky doporučujeme pro děti od 3 let.